Pożyczka odnawialna

Pożyczka odnawialna

Wygodne spłaty

Minimalna spłata już od 81 zł miesięcznie
Pożyczkę odnawialną spłacasz w wybranym przez siebie okresie spłaty oraz z dogodną wysokością minimalnej miesięcznej spłaty. Dla wszystkich limitów początkowych okres spłaty może wynosić 1 rok lub 2 lata. W przypadku limitów 4400 i 5500 zł spłatę możesz także rozłożyć na 3 lub 4 lata. Co miesiąc otrzymujesz wyciąg z informacją o wysokości kwoty minimalnej spłaty wraz z terminem spłaty. Możesz obniżyć koszty spłacając pożyczkę szybciej i nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat.

Odnawialny limit od 1100 do 5500 zł

Na dobry początek oferujemy Ci limit początkowy od 1100 do 5500 zł.Kiedy poznamy się lepiej, już po 4 miesiącach możemy zaproponować Ci podwyższenie limitu wówczas Twoje możliwości jeszcze wzrosną! – nawet do 15000 zł. Wystarczy, że będziesz spłacać terminowo i nie przekroczysz przyznanego limitu kredytowego. Spłacając terminowo pożyczkę uzyskujesz ponownie dostęp do wpłaconych kwot, dlatego jest to pożyczka odnawialna.

Minimum formalności

O pożyczkę odnawialną mogą ubiegać się osoby zatrudnione na podstawie dowolnej umowy, uzyskujące dochód z prowadzenia działalności gospodarczej, a także pobierające emeryturę czy rentę. Akceptujemy również inne udokumentowane źródła dochodu. Dla Klientów ubiegających się o limit do 3300 zł wystarczy oświadczenie o dochodach. W przypadku wyższych limitów dodatkowo poprosimy Cię o dokument potwierdzający Twój dochód.

Program promocyjny “Witaj szkoło”

Z pożyczką lub kartą kredytową Vanquis Bank szkolne zakupy są tańsze. Skorzystaj z 20% zniżki na zakupy w internetowej księgarni Gandalf. Szczegóły promocji są dostępne w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Program promocyjny “Cash Back 50 złotych”

Weź pożyczkę lub kartę kredytową Vanquis Bank i otrzymaj premię w wysokości 50 złotych. Szczegóły promocji są dostępne w regulaminie zamieszczonym poniżej.